Biuro Architektoniczne PROJEKT Plus jest firmą projektową założoną w 1994 roku i działającą na terenie całego kraju. W 1997 roku poszerzyliśmy swoją ofertę projektową o przygotowanie i sprzedaż gotowych projektów domów jednorodzinnych naszego autorstwa. Od kilkunastu lat współpracujemy z inwestorami indywidualnymi oraz deweloperami, co zaowocowało wieloma ciekawymi realizacjami. Nasz dorobek prezentowaliśmy wielokrotnie w formie katalogów z gotowymi projektami domów jednorodzinnych.

W przedstawionej obecnie na naszej stronie ofercie, znajdziecie Państwo funkcjonalne zarówno tradycyjne jak i nowoczesne domy parterowe, piętrowe, domy z poddaszem użytkowym oraz dwurodzinne. Znaczna część naszych projektów jest przygotowana na nietypowe działki (wąskie, z niekorzystnym usytuowaniem względem stron świata)

Swoje projekty tworzymy z myślą o komforcie i funkcjonalności domów, nie zapominając oczywiście o walorach estetycznych i względach ekonomicznych budowy oraz późniejszej eksploatacji budynku. Nasz zespół projektantów stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, dlatego proponujemy Państwu tradycyjne, sprawdzone rozwiązania architektoniczne oraz oryginalne nowatorskie pomysły, zawsze na najwyższym poziomie.

Zakupiona przez Państwa w naszym biurze dokumentacja projektowa opracowana jest zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa budowlanego. Pracownicy naszego biura to sprawdzony zespół architektów, konstruktorów, specjalistów branży instalacyjnej (sanitarnej, elektrycznej), doradców, projektantów i grafików, a także osób zaangażowanych w sprzedaż. Nasze doświadczenie przekłada się na wysoki poziom profesjonalizmu, co gwarantuje łatwą adaptację projektu oraz bezproblemową i szybką budowę domu bez zbędnych kosztów.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym projektom zrealizujecie Państwo swoje marzenia o własnym domu. Możecie państwo liczyć na naszą pomoc przy wyborze projektu jak również w trakcie realizacji.

Jeśli wśród przedstawionych na naszej stronie projektów domów nie znajdziecie Państwo idealnego dla siebie rozwiązania, proponujemy skorzystać z usług naszego biura, w którym architekci zaprojektują dom zgodny z państwa sugestiami i oczekiwaniami.

Chcemy wspólnie z Państwem zmieniać otaczającą nas przestrzeń i tworzyć nową jakość życia, gorąco zapraszamy do współpracy.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone ProjektDomy.pl 1994 - 2020  |  Mapa strony
Projekt graf.: arch. Sławomir Kozik
Wykonanie: Agencja Interaktywna RM-Bi
Sklep internetowy KADMOshop